pondělí 6. srpna 2012

Nahradí Galaxy Tab 10.1 notebook?


Před pár měsíci jsem si všiml na svém Macbooku praskajícího krytu displeje u pantů, tak jsem si řekl, že ho musím dát do reklamace. Docela jsem byl smutný, že ho můžou mít v servisu až měsíc a já nedostanu žádnou náhradu. No práce bylo kopec, takže dokud nebude hotová, tak ho tam nepošlu (zatím se přece nerozpadá).

Práce stále není hotová (navíc přibyla další), ale Macbook se začal "blue screenovat", začala občas padat wifi (neřešil jsem), ale až tento týden se začal neuvěřitelně přehřívat. V Activity monitoru to psalo, že CPU nic pořádně nevytěžuje. Do toho začala #loh2012 a já si na něm pouštěl HD stream @CT4Sport, prostě dnes ráno jsem na něm zespodu našel bouli, přesně v místech jak je CPU. Prostě Macbook nestíhá a bojím se, že půjde úplně do háje.

No já každopádně potřebuji dál pracovat a jediné co mám doma volného je mé starší HP. Docela fajn stroj, ale běží na tom Windows XP a já na nich už nedokážu normálně pracovat. Navíc stařík už taky nestíhá a začíná se přehřívat a občas zní jak by startoval boeing.

Pak tu mám starý Galaxy Tab, ten moc rád používám, ale na náročnější práci je naprosto pasé. No a ještě je tu rodinný Galaxy Tab 10.1, který je o poznání výkonnější.

Takže co si z těchto zařízení vybrat jako dočasnou náhradu za Macbook?

Vybral jsem si Galaxy Tab 10.1 a to z prostého důvodu: Protože se budu tak či tak vztekat, tak ať se u toho vztekání i něco nového naučím a zároveň se o dojmy budu moct podělit s vámi.

Takže v tuto chvíli zálohuji Macbook na Google Drive, hučí o 106, boule se zvětšuje a pomaličku nastavuji tablet na práci s ním.

Těšte se na pokračování.. ;)

Btw budu o tom i Tweetovat, tak sledujte hashtag #galaxytest

Žádné komentáře:

Okomentovat