pondělí 26. března 2012

Preview ebooku Ako na Facebook Timeline od Chilli business solutions


Facebook mění od dubna 2012 celkový design stránek a zavádí tzv. timeline. Osobně jsem se k tomu neměl čas pořádně dostat a pomaličku jsem byl smířený, že až mi 1. dubna Facebook stránky automaticky změní, tak už se k tomu konečně z donucení dokopu.

Jenže znáte to, náhoda tomu dala a dostal se ke mně free ebook od Michala Dragana a jeho agentury Chilli business solutions s názvem "Ako na Facebook Timeline".

Zachrání mě? :)

Na první pohled mě zaujal samotný design, který se nese ve stylu nové Facebook timeline a je přehledný. Michal nás na úvod seznámí s koncepcí celého booku, kdy ho rozděluje na tři části. Cituji z ebooku:

"Prvá časť e-booku je venovaná absolvovaniu prehliadky, ktorú vám Facebook ponúkne v prípade, že navštívite svoju stránku. V druhej časti sa e-booku sa následne venujem jednotlivým častiam nových stránok aj s detailnejším popisom. Na záver som si pre vás pripravil krátke zhrnutie v podobe pár tipov a rád."

A jak je to ve skutečnosti? Ebook proletíto do hodinky a dozvíte se z něj to nejdůležitější od nastavení jednotlivých částí, nových vychytávek a spoustu dalších rad a tipů jak si svou novou stránku vylepšit.

Zvlášť doporučuji, pokud jste s migrací ještě nezačali, si vzít ebook k průvodci na Facebooku a dělat to za podpory knihy. Ušetří vám pár momentů: "COŽE?!" :)

A kdyby se vám náhodou migrace nepodařila nebo jste s výsledkem nebyli spokojeni, tak se určitě obraťte přímo Chilli business solutions, kteří vám pomohou i v dalších otázkách. :)

Závěrem už jen dodám, že mi ebook pomohljsem tedy zachráněn a že knihu můžete zdarma stahovat z https://www.facebook.com/chbs.sk/app_186806708101706 :)

Žádné komentáře:

Okomentovat